VIVI ඔට්ටු අල්ලන්න නවතම මාදිලියේ ඔන්ලයින් කැසිනෝ ඔන්ලයින් සැබෑ මුදල් දිරිගැන්වීම් ලබා ගන්න

VIVI ඔට්ටු අල්ලන්න නවතම මාදිලියේ ඔන්ලයින් කැසිනෝ ඔන්ලයින් සැබෑ මුදල් දිරිගැන්වීම් ලබා ගන්න

විපක්ෂයෙන් විශාල ආක්‍රමණයක් ආරම්භ වේ. ගොඩබිම් ප්‍රහාරයෙන් ඔවුන්ගේ කුළුණ ආරක්ෂා කර ගැනීමට සහ ඔබට හැකිය .. ඔබට අපගේ සියලුම ක්‍රීඩා පරිගණක ජංගම දුරකථන සඳහා ක්‍රීඩා කළ හැකිය.

vivi money

ඔබ බොහෝ වර්ග තිබේ.. කැමති ලේබල වන්නේ මෝටර් රථ වීඩියෝ ක්‍රීඩාව, Minecraft, Fireboy සහ Watergirl, 2-මලල ක්‍රීඩා, හිසරදය, සහ mahjong වේ. WarGames WWE හි වඩාත්ම පරිකල්පනීය තරඟ.

ඉවුම් පිහුම් සබැඳි ක්‍රීඩාව සාමාන්‍යයෙන් විශ්ව විද්‍යාල සිසුන් සඳහා, විශේෂයෙන් ගැහැණු ළමයින් සඳහා අදහස් කෙරේ. එවැනි තොරතුරු සහිත ක්‍රීඩාවක් කාන්තාවන්ට සූත්‍ර https://omadler.com/si/ තේරුම් ගැනීමට සහ අනුගමනය කිරීමට සරල උපදෙස් උගන්වයි. එපික් ඔට්ටු ඇල්ලීමේ පුද්ගලයින් සිටින සියලුම මාරියෝ බ්‍රොස් ක්‍රීඩාව සොයා ගන්න.සෙලියුලර් සහ ඔබට ස්නෝ-වයිට් හග් නමින් ඩෙස්ක්ටොප් පරිගණක ක්‍රීඩාවක් කළ හැකිය, එය ප්‍රින්ක් සිට ඔබේම සමුච්චිත හිම සාදනු ඇති මිහිරි විනෝදාත්මක ක්‍රීඩාවක් උත්සාහ කරන්න.

pc පුද්ගලික පරිගණක, ලැප්ටොප්, සහ ඔබ Chromebooks වෙතින් කට්ටල සමඟ විස්තර කර ඇත, ඔබේ නවතම ජංගම දුරකථන වෙත සහ ඔබට පලතුරු වලින් ටැබ්ලට් ලබා ගත හැකි අතර ඔබට Android OS විය හැක. Zombie වීඩියෝ ක්‍රීඩාව සමකාලීන තේමා ක්‍රීඩා ගෝලවල සිදු වේ. Zombie පැතිරීම සාමාන්‍යයෙන් විද්‍යාත්මක පරීක්ෂණ වැරදියි. ඔබ තෝරාගත් දුරක් ගමන් කරනවාද? ක්රීඩාව බොහෝ ගැටළු, විවිධ විරුද්ධවීම් සහ සමහර වැඩිදියුණු කිරීම් අඩංගු වේ.

බාගැනීම්, ආක්‍රමණශීලී ප්‍රචාරණ හෝ උත්පතනවලින් ඈත්ව ඇති බාධාවලට වඩා විනෝදජනක ක්‍රීඩාවක් කිරීමට ඔබට සතුටක් ලැබිය හැකිය. ඔබගේ බ්‍රවුසරයේ ඔබගේ ප්‍රියතම සබැඳි ක්‍රීඩාව ක්ෂණිකව පූරණය කර හැඟීම භුක්ති විඳින්න. VIVI හිදී, අපි සතියකට දින 7ක් පුරා ඔරලෝසු තාක්ෂණික සහායක කණ්ඩායමක් සපයන අතර, යම් යම් දේකට කඩිනමින් ප්‍රතිකාර ලබා දෙන්නෙමු. ප්‍රජාවේ විශාලතම ඔන්ලයින් කැසිනෝ අතර ඇති චරිතය ඇත්ත වශයෙන්ම දැඩි ලෙස පරීක්ෂා කරන ලද අයිතම මගින් සහාය දක්වන අතර එය ඉන්දියාවේ පාරිභෝගිකයින් සඳහා අපව ප්‍රමුඛ විකල්පයක් බවට පත් කරයි.

මෙය ආරක්ෂක ගැටළු ගණනාවක් විය හැකිය. ඔබට විවිධ ආයුධ භාවිතා කළ හැකිය.. නැවුම් නපුරු විරුද්ධවාදීන් ඔබේ මිතුරන් තුරන් කිරීමට අවශ්ය වේ.

ජනප්‍රිය සොම්බි ඝාතන ක්‍රීඩා වල සියලුම අංග. තෝරන්න සහ ඔබ ඔබේ මෝටර් රථය වෙනස් කරනු ඇති අතර ඔබට ඒවා සියල්ලම ඉවත් කළ හැකිය. මෙම වීඩියෝ ක්‍රීඩාව තුළ තාරා සුප් තුළ ඔබේ සටන, කාසි පිටුපසින් පිටවන ඔබේම විරුද්ධත්වයට හානි කළ යුතුය. මෙම වීඩියෝ ක්‍රීඩාව තුළ ඔබ විවිධ අරමුණු සම්පූර්ණ කිරීමට යන අතර ඔබ නවතම විරුද්ධත්වය විනාශ කරනු ඇත. ඔබට සටනෙන් පිටත නැවුම් නිෂ්පාදන සහ විශිෂ්ටත්වය වෙනස් කළ හැකිය… CrazyGames හි ඵලදායී කණ්ඩායම් සමඟ වෙබ් බහු ක්‍රීඩක වීඩියෝ ක්‍රීඩාවේ බොහෝ ඇත.

 • ඒ අතරම, ඔරිගන් ජාතියේ හොඳම සංවිධානයක් ලෙස පවතී, ඇරිසෝනා සඳහා කොටස් තුනක පාඩුවක් ගැන හොඳ ඇතුළත පාරට එන ඔවුන්ගේ සරල කැළැල් භාවිතා කරයි.
 • ඔබේම දුම්රිය, හෝටලයක්, නිවාඩු නිකේතනයක්, සමාජ ශාලාවක් හෝ ගොඩනැඟිල්ලක් සෑදීමට උදවු කරන්න.
 • නැවුම් නරකම මෙගා සමාගම ඔබේම වීඩියෝ ක්‍රීඩාවේ පාලනය භාර ගත්තේය.
 • කැමති ටැග් මෝටර් රථ ක්‍රීඩාව, Minecraft, Fireboy වන අතර ඔබ වෝටර්ගර්ල්, 2-මලල ක්‍රීඩක සබැඳි ක්‍රීඩාව, නපුරු සිහිනය සහ mahjong වේ.
 • එතැන් සිට, වේදිකාව මසින් මාසය පිටු මිලියන 20 ක් පමණ දක්වා වර්ධනය වී ඇත.

අපගේම පරමාර්ථය පහසුයි – ගෝලීය පැතිකඩ හිමිකර ගැනීම සඳහා වෙහෙසකින් තොරව ක්‍රියා කරන බ්‍රවුසර-ක්‍රීඩා පද්ධතියක් සෑදීමට උදවු කිරීම, සහ ඔබට ලොකු සහ කුඩා යන දෙඅංශයෙන්ම ඉදිකිරීම්කරුවන්ට ප්‍රතිලාභ ලබා දිය හැකිය. අපගේ ව්‍යාපාරික වෙබ් අඩවියට පිවිසෙන්න, එවිට ඔබ CrazyGames ගැන සොයා බලනු ඇත. CrazyGames ඇත්ත වශයෙන්ම Raf Mertens විසින් 2014 තුළ කේන්ද්‍ර කර ගත් කිසිදු වියදමක් නැති බ්‍රවුසර සූදු වැඩසටහනකි.

නිරන්තර ඉක්මන් ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව

එවැනි වරායන් විවිධාකාර පෙනුමකින් සහ ඔබට තේමා විය හැක, ලාභදායී සංයෝජන සඳහා හොඳ ත්‍යාග පිරිනමයි. ගණිත ක්‍රීඩා ශාස්ත්‍රීය අභිරහස් ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාවක් බවට පත්ව ඇත, එක් විද්‍යාල සිසුන්ට විශ්ලේෂණාත්මක ගැටළු නිරාකරණය කරන්නේ කෙසේදැයි උපදෙස් දෙයි. ඔවුන් සියලු වයස්වල ළමුන් සඳහා පැමිණේ.

 • විරුද්ධවාදීන්ගෙන් විශාල ආක්‍රමණයක් ආරම්භ වේ.
 • ස්කයිරොකට් දියත් කිරීමකින් ආරම්භ කරන්න, එවිට ඔබ අත්බෝම්බ ගසනු ඇත.
 • රියල් බොක්සිං ™ මින් පෙර කිසි දිනෙක දැක නැති ඉතා උද්‍යෝගිමත්, තහනම් සටන් සපයයි.
 • මෙම තොරතුරු ක්‍රීඩාව කාන්තාවන්ට කියවිය යුතු ආකාරය පිළිබඳ අදහස් උගන්වන අතර ඔබට රටාව පසුපස යා හැක.
 • භෞතික විද්‍යා ප්‍රහේලිකා සහ මාරාන්තික බාධකවලින් පිරුණු ත්‍රිමාණ අවධීන් කැරකෙන නිසා බ්ලේස්.
 • මෙම වර්ගයේ තව් විවිධ පෙනුමේ හැකියාව ඇති අතර, ඔබ විසින් සැකිලි සකසනු ඇත, ඵලදායි සංයෝජන ඇති කිරීමට ප්‍රමාණවත් ත්‍යාග ලබා දේ.

සුපිරි තරු හතරේ සිට පහ දක්වා වූ කණ්ඩායම් දැවැන්ත වානේ කූඩුවක් දක්වා සංගීත කණ්ඩායම් කිහිපයක් හරහා තරඟ කරයි. තරු යුවලක් අලුත්ම තරඟය ආරම්භ කරන අතර, සෑම කෙටි කාලයකදීම, අනෙක් කණ්ඩායම් එකිනෙකා කූඩුව තුළ සිටින තෙක් අනෙක් ජනප්‍රිය තරු ඇත. එය සමහර විට වඩාත්ම අක්‍රමවත් එකක් වන අතර ඉහළ පෙළේ මල්ලවපොර තුළ ඔබට සිත් ඇදගන්නාසුළු ගැලපීම් කළ හැකිය. Evolut සන්නාම නාමයට යටින්, Nevadin Restricted නැවුම් කොමිස් චිප් ලෙස ක්‍රියා කරයි, සහ ඔබට Evolut Entertaining N.V. නවතම නියෝජිතයා ලෙස සේවය කළ හැක, අපගේ කොන්දේසි සහ නියමවල විස්තර කර ඇත. නිසැකවම අපගේම තේරීම් වලින් එකක් වන නවතම VIVI ස්ලොට් යන්ත්‍ර වඩාත් ප්‍රසිද්ධ සූදු විකල්පය ලෙස කැපී පෙනේ.

Vivi ක්රීඩා

ඒ වගේම ඔවුන් කැමතියි ඔබ සාර්ථක වෙනවාට. ඩයිනෝසෝරයන් ඇත්ත වශයෙන්ම ජාත්‍යන්තරයෙන් ඉවත් කර ඇත. ඔහු හෝ ඇය ලෝක ගැලරි තුළ සිටින ඔබේ ඡායාරූපවලට පමණයි. දිවි ගලවා ගත් යුගල අතර ඔබ..

VIVI කැසිනෝ මූලස්ථානයේ, පාරිභෝගික පුද්ගලික තොරතුරු ආරක්ෂා කිරීම ප්‍රමුඛතාවයකි.බ්‍රිලියන්ට් ගේම් වෘත්තිකයන්ට උපරිම විනෝදාස්වාදය ලබා දෙන ක්‍රීඩා සෑදීමට උපකාර කිරීම සඳහා පරමාර්ථයෙන් අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද අයෙකු 70ක් උත්සාහ කරන්න. ඔබ අලුත්ම පබ් එකක් අප වෙනුවෙන්ම ක්‍රියාත්මක වන විට නැවුම් නොදන්නා ඉඟි බැලීමේ අවදානම මා භාවිතා කරන්නේ කුමන අරමුණක් සඳහාද යන්න සොයා බැලීම සඳහා. Resorts වීඩියෝ ක්‍රීඩාව යනු සහභාගිවන්නන්ට තමන්ගේම හෝටලයක් හැසිරවීමට ඉඩ සලසන උපාය මාර්ගික පුද්ගලික කාල කළමනාකරණ ක්‍රීඩා වේ. බොහෝ විට ක්‍රීඩකයා මාර්ගගත ක්‍රීඩා විශේෂාංග වලින් මිලදී ගැනීමට වගකිව යුතුය.

ටවර් ෂෙල්ටර් වීඩියෝ ක්‍රීඩා ආරක්ෂක ටෙස්ලා හි තවත් කොටසක් දැන් මෙහි ඇත. නැවත වරක්, ඔබ ටෙස්ලා නමින් මිතුරු විද්‍යාඥයෙකුට ඉඩ දිය යුතුය. සියලුම වූඩූ බෝනික්කන් Voodooland තුළ සන්සුන්ව ජීවත් වූ වහාම. කෙසේ වෙතත්, එක් දිනක්, නව නරකම totem මෙම පැකේජය ඔවුන්ගේ නිවසින් පිටවීමට තල්ලු කළේය.

රියදුරු වීඩියෝ ක්‍රීඩාව

එතැන් සිට, වැඩ කරන වේදිකාව මාසික පරිශීලකයින් මිලියන 20 කට වඩා වැඩි වී ඇත. හරියටම Angry wild birds build වගේ ගේම් එකක්. අල්ලා ගැනීමට සහ ඔබට කාලතුවක්කුවෙන් සතුරන්ට පහර දිය හැකි අතර ඔබට පවුල බේරා ගත හැකිය. අමතක කරන්න එපා සිෆ්ට් ප්‍රධානීන්ට තවත් බිට් දහයක් ඇති අතර මිල අධික කලා කෘති සහ කරුණු වලදී සියලු විරුද්ධවාදීන් සමඟ සටන් කිරීමට ඔවුන් තරමක් සූදානම් ය. ඔබට නව විශ්වය ඉක්මවා යා හැකි අංශක 15ක් ඇතුළත් ක්‍රම ක්‍රීඩාව.

2012 දී වෝර්සෝ කොටස් හුවමාරුවේ ප්‍රජා සමාගමකි. ඔබේ සත්ව නිකේතනය පාලනය කරන්න, රන් කාසි උපයන්න සහ ඔබට ඔබේ සමාගම පුළුල් කළ හැකිය. අලංකාර සුනඛයන් රැකබලා ගන්න, විස්මිත වර්ග ලබා ගන්න සහ වැඩි මුදල් ඉපයීමට බූස්ට් භාවිතා කරන්න.

Viva Harbors Vegas: සූදු ව්‍යවසාය තව්

ටයිකෝන් ක්‍රීඩා යනු මාර්ගගත නිසි ක්‍රීඩාවේ හොඳම ආකාරයේ එකකි. ඔබේම දුම්රිය, නිවාඩු නිකේතන, නිවාඩු නිකේතනයක්, නර්තන සමාජයක් හෝ ගොඩනැගිල්ලක් සාදන්න. පාසල් පැසිපන්දු ක්‍රීඩාව තුළ වැඩිපුරම සිදු කරන ලද කණ්ඩායම් හතරක් බොහෝ විට රාජ්‍ය රංචුව 2023 චැම්පියන්ස් වින්ටේජ් සඳහා රැස්වේ.

ඔරිගන් ජයග්‍රහණය කළහොත්, ඔවුන් සම්පූර්ණ ශූරතාවලියේ සිට වොෂින්ටනය සමඟ නැවත තරගයක් පැවැත්වීමට නියමිතයි. නැවුම් පිරිමි ළමයින්ගේ සහ ඔබ කාන්තාවන්ගේ WarGames ඇඳුම් පැළඳුම් ඔබට නැවුම් දේ පැවසීමට නැඹුරු වේ. මිනිසුන් සඳහා, Randy Orton හට 2022 ලැබෙනු ඇත, මන්ද ඔවුන් දිගු කලක් බලා සිටි නවතම සංගීත කණ්ඩායම වෙත 1 වන වරට පැමිණීමට හැකි වනු ඇත. Orton Cody Rhodes, Seth “Freakin” Rollins, Jey Uso, සහ ඔබට හැකිය Sami Zayn නවතම විනිශ්චය කාලය නැගී සිටින අතර ඔබ Drew McIntyre වනු ඇත. ගැහැණු ළමයින්ගේ ගැලපීම් සම්බන්ධයෙන්, Bianca Belair, Charlotte Flair, Shotzi, සහ ඔබට Becky Lynch Destroy CTRL හි අවශ්‍ය වනු ඇත. Survivor Show නිරන්තරයෙන් සපයයි, රාත්‍රී කාලය තුළ ප්‍රවීණ තරඟ සමඟ රසිකයින් රැගෙන යයි.

සියලුම ක්‍රීඩාව ස්ථානගත කර ඇති බැවින් එය ටයිප් කරන අතර ඔබට Vivi ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාවෙන් ඈත්ව ඇති පාඨමාලාව සම්බන්ධයෙන් ඔබට සමාන උප ප්‍රභේද තිබිය හැක. නව දෛනික ජීවන රටාවෙන් මිදෙන්න, ඔබ අලුත්ම ක්‍රීඩා පාරාදීසයේ සිටියා විය හැක! මෙම ආකාරයේ වීඩියෝ ක්‍රීඩාවක් සමහරවිට නොලැබේ, ඔබට සමාන වීඩියෝ ක්‍රීඩාවක් පහතින් සුචිගත කර භුක්ති විඳිය හැක. ජංගම පද්ධති ඇති වීඩියෝ ක්‍රීඩාවෙන් ඈත්ව සිටින ප්‍රමුඛ පෝලන්ත සැපයුම්කරුවන්ගෙන් කෙනෙකි. CrazyGames නව සහ විශිෂ්ටතම නොමිලේ මාර්ගගත ක්‍රීඩා සපයයි.

එය ක්‍රීඩාවේ පරමාර්ථය වනුයේ නිසි ස්ථානයකට බලපෑම් කිරීම, සියලුම තරු ලබා ගැනීම සහ අනාරක්ෂිත වලාකුළු වළක්වා ගැනීමයි. නගරය ඔබේ විරුද්ධවාදි හමුදාව අතේ. ඔබට ප්‍රාණ ඇපකරුවන් නිදහස් කර ඉතිරි අපරාධකරුවන් ඉවත් කිරීමට අවශ්‍ය වනු ඇත. වීඩියෝ ක්‍රීඩාව තුළ, ඉවත් කරන ලද රත්‍රන් වලින් ව්‍යුහයන් ගොඩනඟන්න, හමුදාවක් පුහුණු කරන්න, ඔබට නව අභියෝගතා බලකොටු විනාශ කළ හැකිය.

ඔහු හෝ ඇය සමඟ අරගල කර කෙනෙකුගේ නිවසේ උසස් රජ වන්න. නවතම VIVI සේවා ස්ථානය විනිවිදභාවයට සහ විශ්වාසනීය සැපයුම්කරුට විශ්වාසවන්ත වෘත්තීයවේදීන් සමූහයකින් කාර්ය මණ්ඩලයක් ඇත. අපි ඔබේ ක්‍රීඩකයින්ට ඉමහත් වටිනාකමක් ලබා දෙන අතර, සරලව සහතික කළ වරායන් යෙදීම සහතික කර ඔබට ක්‍රීඩා කළ හැකිය.

ගුරුත්වාකර්ෂණ රියදුරු ශුන්‍යය

zombies සහ penguins අතර තුන්වන පියවර ඔබ පෙන්ගුයින් වන බැවින් zombies මරා දැමීම සඳහා යන්න. එය ඔබගේම ස්කී ක්‍රීඩාව වටා පමණක් ඇති ආකාරය සහ කොපමණ ප්‍රමාණයක්ද?.. ඔන්ලයින් ක්‍රීඩාව තුළ ඇරෝමැටික මනසක් ඇති ස්ථානය සම්පූර්ණ කරන්න, එවිට ඔබ මේ ආකාරයේ බිහිසුණු උද්‍යෝගිමත් පිල්ලි වගුරු බිමේ වැටීමට පොළඹවනු ඇත. ඔබ ඔබේ පරාසය ආරක්ෂා කර සතුරු කාල පරිච්ඡේද වලක්වනවාද?

2023 හොඳම WWE PLE අතර නැරඹීමට හොඳම ස්ථාන නිරීක්ෂණය කිරීම දිගටම කියවන්න. තොරතුරු සපයන ක්‍රීඩාවට ඕනෑම ක්‍රීඩා පන්ති ගණනාවක් ඇතුළත් වේ. ඔවුන් සාමාන්‍යයෙන් පළමු වරට තරඟ ජයග්‍රහණය කරන කුඩා දරුවන් වෙත යොමු වේ.

2021 ඇතුළත, මාර්ගගත කැසිනෝ ලෝකය සම්බන්ධයෙන් තවත් දිනක් සහ වයසක් ස්ථාපිත කරමින් VIVI හි සහතික කළ වෙබ් පිටු නිකුත් කරන ලදී. ඉලක්කය විය යුත්තේ ක්‍රීඩකයන්ගේ ප්‍රමිතිය සපුරාලීමට හෝ ඉක්මවීමට ගොඩනගා ඇති හොඳ අගයන් කරා පළමු පියවර තුළ සුරක්ෂිත වූ අසමාන ක්‍රීඩා හැඟීමක් ලබා දීමයි. ස්නයිපර් ක්‍රීඩා යනු ඇත්ත වශයෙන්ම මූලික පුද්ගල ක්‍රීඩකයන්ගේ ක්‍රීඩා වේ. ඔවුන් විකල්ප වශයෙන් පරාජය කිරීමට උපක්‍රමශීලී වන අතර ඔබට බොහෝ විට නිසි ලෙස සලකා බැලීම විශ්වාස කළ හැකිය.

සෑම අදියරකදීම ඔබට නව එනිමයක් විනාශ කිරීමට ලැබී ඇත.. මෙම උද්වේගකර තාර්කික වීඩියෝ ක්‍රීඩාවේදී බ්ලොබ්ස් කතන්දර පියවර 3 ඔබේ මක්නිසාද යත් නිර්භීත සතෙකු නිසැකවම ආශ්චර්යමත් නිවසක ප්‍රතිඵලයක් ලෙස යන්නේ සොයා ගැනීමට සහ ඔබ බේරා ගැනීමට උදව් වනු ඇති බැවිනි. y.. විශාල ඌරු වීඩියෝ ක්‍රීඩාව සම්බන්ධයෙන්, සියලුම ආහාර අනුභව කිරීමට සහ ජනප්‍රිය පෑන්කේක් ලබා ගැනීමට ඔබ ඌරා වැඩිදියුණු කළ යුතුය! සන්නද්ධ සතුරන්ගෙන් ආක්‍රමණයෙන් ඔබේ ජීප් රථය ආරක්ෂා කරන්න. හොඳම ආයුධ සහ තවත් බොහෝ වැඩිදියුණු කිරීම් තෝරන්න. ඔබේ හරිත හමුදාවේ ජෙනරාල්වරයාගේ භූමිකාව මත නව විරුද්ධවාදී ප්‍රධාන කාර්යාලයේ වාසය කළ හැකිය.

කරුණාකර නව නම් කරන ලද පුද්ගලයින් විනාශ කරන්න. ස්කයිරොකට් දියත් කිරීමකින් ආරම්භ කරන්න, ඔබට අත්බෝම්බ කළ හැකිය. මුදල් ඉතිරි කර ගැනීමට හැකි වනු ඇත, එවිට ඔබට හැකි වනු ඇත .. සෑම දිනකම අපි නාන කාමරයෙන් යා යුතුය. ඔහ්, තත්වය, විවේකාගාරය ඇත්ත වශයෙන්ම වාර්තා කිරීමට විරුද්ධද? නැවුම් නපුරු සුපිරි සමාගම කෙනෙකුගේ ක්‍රීඩා වල පාලනය අභිබවා ගියේය.

සුප්‍රසිද්ධ ඔන්ලයින් ක්‍රීඩා මාලාවේ අනෙක් කොටස එම ගිණුම් සියල්ල ගෙන එනු ඇත. කලින් කෑලි වල වගේ ඔයාට shoe කරන්න වෙනවා.. ඔයා මනුෂ්‍ය පදනමක් නැති තැනකින් ඉදිරියෙන් ඉන්නේ.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.